Biz Kimiz
Buradasınız: Anasayfa / Biz Kimiz
Biz Kimiz

Ortomikro şirketi isim olarak Nisan 2019’da karar verilmiş olup hizmet vermeye 2020 Ocak ayında başlamıştır. Ortopedi, Travmatoloji ve El Mikrocerrahi, Fizik Tedavi & Rehabilitasyon başta olmak üzere sağlık ve danışmanlık şirketidir. 

Vizyonumuz:  Ortomikro, El Mikrocerrahi başta olmak üzere Ortopedi ile ilgili tüm konularda tanı, görüntüleme, tedavi ve rehabilitasyonu konusunda herkes için uygun bir çözüm olma hedefindedir. 7/24 hizmet ile acil vakalarda hastaya zaman kaybettirmeden, ulaşılabilir ve güvenilir El Mikrocerrahi olmayı amaçlar.

Misyonumuz: Ortomikro, İzmir ili ve Ege bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’de, alanında yüksek standartlarda tedavi vermeyi planlar. Verdiği hizmetler ile kadrosunda alanında uzmanlaşmış doktorları ve fizyoterapisti ile Ortopedi, Travmatoloji ve El Mikrocerrahi olmak üzere Fizyoterapi ve El Rehabilitasyonu’nda da her bir hastayı kişiselleştirilerek özenle sağlığına kavuşturur.


Logomuzun Hikayesi


Yıllardır ortopedinin uluslararası simgesi olarak kullanılan destekle düzeltilmiş ağaç ve ekip ruhunu yansıtan 3 elin aynı gövdeden çıkması gibi, bizler de Ortomikro ailesi olarak el cerrahisi ve ortopediye ekip ruhuyla bağlıyız.

 

 

Çözüm Ortaklarımız
Çözüm ortaklarımızı aşağıda görüntüleyebilirsiniz.
Ahmet Savran Muayenehanesi
Ahmet Savran Muayenehanesi
Op. Dr.

Özgeçmiş

ahmetsavran@ortomikro.com

Aziz Vatansever Muayenehanesi
Aziz Vatansever Muayenehanesi
Op. Dr.

Özgeçmiş

azizvatansever@ortomikro.com

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın